Taliansky nábytok, rustikálne a moderné kuchynské linky na mieru

3D projektu

Home / 3D projektu

3D projektu

3D projektu

3D projektu

Zariadiť kuchyňu neznamená len vybrať skrinky a spotrebiče, ktoré potrebujete, ale predovšetkým premýšľať a zariadiť samotné prostredie, kde budete tráviť väčšinu svojho času, čo najlepšie využiť priestor bez toho, aby ste sa museli vzdať funkčnosti a praktickosti.

kuchyna projekt

kuchyna projekt

Pomocou 3D projektu je možno z kuchyne vytvoriť jedinečnú miestnsoť vo vašom dome.
Z tohto dôvodu sme sa rozhodli ponúknuť našim zákazníkom kompletný servis, návrh a výrobu zákazkových kuchýň, aby vyhovovali vašim potrebám. Ellebi Design Studio vám s dôverou ponúka svoje skúsenosti a služby.

Ellebi Design Studio ponúka unikátne a exkluzívne služby, ktoré vám umožnia mať vlastný projekt vašej kuchyne a to z každého uhla pohľadu, poskytuje vám zaujímavý náhľad ako by mala vyzerať praktická a elegantná kuchyňa. Dostanete fotografiu vašej novej kuchyne, ktorú si isto zamilujete na prvý pohľad.

Pri každej cenovej ponuke dostanete fotografiu vášho projektu.
Nechajte sa hýčkať naším servisom pre zákazníkov. O všetko sa postaráme my!


Pre posúdenie projektu stačí, aby ste urobili nasledovné úkony:

  • 1. Vyberte si svoj nábytok alebo obľúbenú kuchynskú linku z nášho on-line katalógu alebo sa príďte sami presvedčiť o kvalitnom prevedení kuchynských skriniek v našej vzorkovni Topoľčany.
  • 2. Pošlite nám rozmery vašej kuchyne na našu e-mailovú adresu alebo ak dávate prednosť osobnému kontaktu, prípadne ste časovo vyťažení, kontaktujte nás k bezplatnej prehliadke kuchyne u vás doma.

Náš vyškolený pracovník sa postará o všetko a v krátkom čase budete mať “fotografiu” vašej novej kuchyne.