Ellebi design studio je rodinná firma, ktorej príbeh sa začal písať v roku 2013, kedy sme otvorili naše prvé nábytkové štúdio v Topoľčanoch. Už od začiatku sa základným prvkom našej stratégie stal nadštandardný zákaznícky servis. S radosťou sa staráme o to, aby ste sa vo svojom bývaní cítili dobre a aby bola vaša domácnosť zariadená pekným a kvalitným nábytkom, ktorý vydrží desiatky rokov.

Naša spoločnosť zastupuje výhradne talianskych dodávateľov, ktorí vynikajú výnimočným štýlom a kvalitou, za ktorú ručíme. Pohodlie a spokojnosť našich zákazníkov sú zásadné hodnoty, na ktorých stojí základ nášho podnikateľského úsilia.

Rok 2019 bol pre našu firmu veľkým míľnikom. Vďaka exkluzívnej spolupráci s lídrom na talianskom trhu sme otvorili kuchynské štúdio v Bratislave – prvý LUBE OFFICIAL STORE na Slovensku. Roky 2020 a 2021 boli pre nás vzhľadom na pandemickú situáciu náročné po viacerých stránkach, avšak aj napriek nepriaznivým okolnostiam sme do ďalšej výzvy vykročili s veľkým odhodlaním, konkrétnymi snami a víziami. A tak sme začiatkom roka 2022 otvorili náš showroom v Nitre – prvú certifikovanú predajňu Cucine LUBE na Slovensku.

Naše ďalšie plány a ciele sú vskutku odvážne, no už teraz sa tešíme na nové príležitosti, ktoré nám prinesú nadchádzajúce roky. Aj vďaka vám, našim zákazníkom vieme, že máme svoj vnútorný kompas nastavený správnym smerom.

Našou snahou je prinášať ľuďom kvalitný nábytok, aký si skutočne zaslúžia, spôsobom, aký si zamilujú. Chceme veci robiť inak – s nadšením, srdcom a odhodlaním. Chceme to robiť poriadne. O tom, ako sa nám to darí napĺňať, sa už musíte presvedčiť sami. Budeme sa tešiť na vašu návštevu!