Taliansky nábytok, rustikálne a moderné kuchynské linky na mieru

O nás

Home / O nás

O nás

Ellebi Design Studio je mladá spoločnosť, ktorá vznikla na to, aby reprezentovala taliansky štýl a design kuchynských liniek i nábytku a kompletne zariadila váš dom či byt. Dnes, viac než v minulosti, je kuchyňa miestom, kde sa stretávajú naši najbližší. A práve preto je dôležité mať kuchyňu nielen krásnu, ale aj praktickú, funkčnú a s dlhou životnosťou.

Ellebi Design Studio vám pomôže zrealizovať vašu kuchyňu, o ktorej snívate. Štýl, funkčnosť a detail vytvorí perfektnú súhru pre vaše oči. Je to ideálne spojenie vlastností našich ponúkaných modelov kuchýň, ale i luxusného nábytku. Naši partneri, ktorých zastupujeme, sú garantom výnimočnej kvality. Kuchyne Lube, Stosa, Aster, nábytok Tomasella, Zanette a Colombini Casa sú zárukou toho, že Taliansko je stále špičkou v designe, kvalite a štýle.

Navštívte nás v jednej z našich vzorkových predajní v Bratislave alebo v Topoľčanoch, kde Vám ukážeme všetky možnosti a riešenia, ktoré ponúkajú naše kuchynské linky. Samozrejmosťou je vizualizácia v 3D programe, v ktorom vytvoríme kuchyňu na mieru podľa Vašich predstáv!

A to nie je všetko!

V našej vzorkovej expozícii môžete vidieť aj zaujímavé spálne, obývacie izby a knižnice, stoly, stoličky a ďalšie typy nábytku, ktorými si vytvoríte jedinečný domov. Poslednou čerešničkou na torte sú naše bytové doplnky, ktoré sú však veľmi dôležité. Od kuchynských doplnkov cez ortopedické matrace a elegantné posteľné prikrývky, zaujímavé 3D obrazy až po neprehliadnuteľné lustre a lampy. Práve týmito drobnosťami si vytvoríte ten najúžasnejší domov, ktorý vám budú všetci závidieť!

Prerábate svoj byt alebo staviate nový dom?
Prídite si obzrieť a vyskúšať naše parkety, ktoré vás presvedčia o jedinečnej kvalite, ktorú ponúkame.