Ellebi design studio je rodinná firma, ktorej príbeh sa začal písať v roku 2013, kedy sme otvorili naše prvé nábytkové štúdio v Topoľčanoch. Už od začiatku sa základným prvkom našej stratégie stal nadštandardný zákaznícky servis. S radosťou sa staráme o to, aby ste sa vo svojom bývaní cítili dobre a aby bola vaša domácnosť zariadená pekným a kvalitným nábytkom, ktorý vydrží desiatky rokov.

Naša spoločnosť zastupuje výhradne talianskych dodávateľov, ktorí vynikajú výnimočným štýlom a kvalitou, za ktorú ručíme. Pohodlie a spokojnosť našich zákazníkov sú zásadné hodnoty, na ktorých stojí základ nášho podnikateľského úsilia.

Rok 2019 bol pre našu firmu ďalším míľnikom. Vďaka exkluzívnej spolupráci s lídrom na talianskom trhu sme otvorili naše druhé kuchynské štúdio – prvý LUBE a CREO STORE na Slovensku. Naše ďalšie plány a ciele sú odvážne, avšak už teraz sa tešíme na výzvy, ktoré nám prinesú nadchádzajúce roky. Aj vďaka vám, našim zákazníkom vieme, že máme svoj vnútorný kompas nastavený správnym smerom.

Našou snahou je prinášať ľuďom kvalitný nábytok, aký si skutočne zaslúžia, spôsobom, aký si zamilujú. Chceme veci robiť inak – s nadšením, srdcom a odhodlaním. Chceme to robiť poriadne. O tom, ako sa nám to darí napĺňať, sa už musíte presvedčiť sami. Budeme sa tešiť na vašu návštevu!