3D vizualizácia vašej kuchyne

Zariadiť kuchyňu neznamená len vybrať skrinky a elektrospotrebiče, ktoré potrebujete, ale predovšetkým do detailov premyslieť, ako zariadiť a čo najlepšie využiť samotný priestor tak, aby bol maximálne funkčný a praktický.

Našim zákazníkom ponúkame kompletný servis: samozrejmosťou je vypracovanie cenovej ponuky, 3D vizualizácia, poradenstvo, zameranie priestoru a výroba vašej kuchyne na mieru tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám a požiadavkám. 3D vizualizácia interiéru vám pomôže priblížiť predstavu o tom, ako si vytvoriť útulný domov.

Ellebi Design Studio vám ponúka svoje bohaté skúsenosti a exkluzívne služby, medzi ktoré nepochybne patrí aj možnosť pozrieť si z každého uhla návrh vašej kuchynskej linky v 3D programe. Vďaka 3D vizualizácii budete mať lepšiu predstavu o tom, ako by mala vyzerať praktická a elegantná kuchyňa, ktorú si zamilujete už na prvý pohľad!

Na prípravu cenovej ponuky a 3D návrhu potrebujeme nasledovné:

  1. Vyberte si váš obľúbený model kuchyne z nášho on-line katalógu alebo sa príďte sami presvedčiť o výnimočnej kvalite našich kuchynských liniek a navštívte naše vzorkové predajne: v Bratislave alebo v Topoľčanoch.
  2. Pošlite nám rozmery vašej kuchyne na našu e-mailovú adresu, prípadne ak dávate prednosť osobnému kontaktu a ste časovo vyťažení, kontaktujte nás a my vám bezplatne prídeme zamerať váš kuchynský priestor.

Naši dizajnéri sa postarajú o všetko potrebné a v krátkom čase budete mať pripravenú cenovú ponuku a 3D vizualizáciu vašej novej kuchyne na mieru.