Garofoli Group je najväčší taliansky výrobca interiérových dverí, ktorý vďaka vysokej kultúre výroby a dodržiavaniu všetkých potrebných technologických procesov už dávno dosiahol medzinárodnú úroveň. Spoločnosť od roku 1968 vedie jej zakladateľ Fernando Garofoli a jeho synovia, ktorí sa zameriavajú na špičkovú kvalitu a výnimočný dizajn svojich výrobkov. Špeciálnu pozornosť venujú podpore udržateľného rozvoja svojich podnikateľských aktivít a presadzovanie enviromentálnej politiky, vďaka čomu spoločnosť získala množstvo certifikátov, vrátane ISO 9001 a ISO 14001.

Interiérové dvere definujú štýl a osobnosť každej miestnosti, preto sú dvere z ponuky Garofoli navrhnuté tak, aby poskytovali potešenie z maximálnej kombinácie estetiky a funkčnosti. Ďalším rozhodujúcim faktorom pri výbere dverí je materiál. Typickým materiálom pre značku Garofoli je masívne drevo – klasický nadčasový a odolný materiál, dostupný v rôznych prevedeniach, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Zaujímavé a dizajnové riešenia ponúkajú aj sklenené, laminátové, či lakované dvere.

V porfóliu Garofoli Group nájdete 29 kolekcií dverí v modernom aj klasickom štýle, ale aj drevené parkety, vstavané skrine a šatníky, vďaka ktorým si doladíte váš interiér v jednom dizajne.