Spoločnosť Lube bola založená v roku 1967 a pýši sa viac ako 50-ročnou tradíciou výroby. Dnes je najväčším výrobcov kuchynských liniek v Taliansku, avšak ich špičkový dizajn a prvotriedna kvalita oslovuje zákazníkov po celom svete. Napriek tomu, že Lube exportuje svojich 50 modelov kuchynských liniek do 60-tich krajín, dodnes vyrába všetky svoje produkty a komponenty výhradne v Taliansku.

Každá jedna kuchyňa značky Lube je vďaka svojim detailom rozpoznateľná už na prvý pohľad. Pri každej kuchyni je k dispozícii viac ako 400 finálnych prevedení a úprav, ktoré ponúkajú zákazníkovi možnosť vytvoriť si svoj kuchynský priestor podľa svojich predstáv a požiadaviek. Značka Lube zosobňuje cit pre detail, precízny dizajn a skvelý pomer ceny a kvality.

Lube je prvým výrobcom kuchynských liniek v Taliansku, ktorý získal zlatý certifikát GREENGUARD. Kuchyne LUBE sa vyznačujú nielen spoľahlivosťou, funkčnosťou a dizajnom, ale aj ekologickou udržateľnosťou. Pri výrobe kuchynských liniek sú používané výhradne ekologicky nezávadné materiály a komponenty, ktoré vyhovujú najprísnejším predpisom a normám EÚ, nie sú zdraviu škodlivé a predchádzajú znečisteniu životného  prostredia.

Sme hrdí, že vďaka exkluzívnej spolupráci sme v Bratislave otvorili prvý LUBE CREO STORE na Slovensku, kde nájdete výhradne kuchynské linky Lube Group, ktoré sú zárukou tej najlepšej talianskej kvality.

2021-06-18T13:24:57+00:00

Adele

Dizajnová kuchyňa ADELE je príjemná na dotyk, ale nadštandardne odolná, vybavená priestrannými prvkami a kvalitnými materiálmi, ktoré ponúkajú rôzne kompozičné možnosti. Prírodná krása dreva v spojení s bohatou škálou lakovaných farieb robia z ADELE jedinečnú kuchyňu, ktorá Vás zaujme svojím šarmom vždy, keď sa na ňu pozriete. Inšpirujte sa napríklad obľúbenou kombináciou prírodného dubu s matnými a lesklými zemitými farbami, ktoré sú ekologicky udržateľné a plne rešpektujú vzťah k životnému prostrediu.

2021-06-18T14:35:42+00:00

Agnese

Masívne drevo, klasický, nadčasový a odolný materiál, dostupný v rôznych prevedeniach, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Krása a sila jaseňového dreva sa spája s výnimočnými detailmi kuchynských dvierok akými sú nepochybne povrchy s otvorenými pórmi, dostupné v šiestich jemných odtieňoch. Praktické vybavenie a funkčné doplnky dotvoria vzhľad vášho kuchynského priestoru k dokonalosti. Toto všetko a ešte oveľa viac je rustikálna kuchyňa AGNESE. Strávte spoločne príjemný čas v najkrajšej časti vášho domova, plnej vôní a krásnych spomienok. Stretnite sa s rodinou a priateľmi, aby ste spolu prežili jedinečné chvíle skutočnej pohody a objavili krásu v maličkostiach.

2021-06-18T14:41:41+00:00

Anita

V rustikálnej kuchynskej linke ANITA sa kombinuje murovaný efekt z umelej omietky a masívne gaštanové drevo. Krása gaštanu je zvýraznená brúseným starožitným povrchom. Kuchynské dvierka s hrúbkou 32 mm majú hladký stredový panel a presahujúci doskový rám, ktorý je bočne zafixovaný falošnými klincami.

2021-06-18T14:41:50+00:00

Beatrice

BEATRICE, klasika kolekcie Borgo Antico, stelesňuje obraz kuchyne s romantickou dušou. Masívne čelá dvierok z topoľa majú stredový rám zvýraznený umelými klincami umiestnenými v blízkosti rohov. Lakované povrchové úpravy v kombinácii so starožitným orechom evokujú tradičnú atmosféru farmárskych domov a pocity z minulosti, keď dni plynuli pomalšie.

2021-06-18T14:32:08+00:00

Claudia

Kuchynská linka CLAUDIA je vo svojej prirodzenej verzii interpretovaná ako klasická drevená kuchyňa z masívu, avšak svojou krásou prekvapí aj v modernej jednoduchšej verzii. Či už preferujete klasický nábytok alebo uprednostňujete interiérové zariadenie v modernom štýle, elegantná CLAUDIA bude vždy tou správnou voľbou. Jej hlavnými esenciami sú rafinované tvary, jemné detaily a šmrnc nadčasového štýlu. Kuchyňa je k dispozícii v troch povrchových úpravách a v piatich teplých farebných odtieňoch. Svoj štýl si viete prispôsobiť aj na základe vášho výberu úchytiek – či už tradičné rustikálne, ktorých povrch je pokrytý patinou z mosadze, alebo moderné s chrómovým efektom.

2021-06-18T13:27:02+00:00

Clover

Kuchynská linka CLOVER. Originálna a autentická, k dispozícii v stovkách tvarov od minimalistických, hranatých až po prirodzene zaoblené. Pre tento model kuchynskej linky sú charakteristické zaoblené ukončenia spodných aj vrchných skriniek, ktoré v kombinácii s jedinečne tvarovaným polostrovom vyzerajú úžasne a dominujú celému interiéru. Prírodné krásy drevených povrchov sú kombinované s matnými alebo lesklými farbami a materiálmi, ktoré budú vždy aktuálne a trvácne. Toto je kuchyňa, ktorá sa naozaj prispôsobí všetkým vašim požiadavkám.

2021-06-18T13:27:40+00:00

Creativa

Spoznajte hladké geometrické línie modernej kuchynskej linky CREATIVA a vyberte si z nekonečného výberu materiálov, farieb a tvarov. Nebojte sa kombinovať matné lakované farby s lesklými, prípadne pracujte s farebným kontrastom, hrajte sa s materiálmi, buďte kreatívni a staňte sa hlavným protagonistom pri tvorbe vašej novej kuchyne! Vďaka možnostiam, ktoré CREATIVA ponúka, si vytvoríte svoj domov podľa vášho osobitého štýlu.

2021-06-18T14:43:05+00:00

Elena

Rustikálny model ELENA pripomína priestranné vidiecke staré kuchynky, ktoré sa vyznačujú mimoriadne hrubými kuchynskými dvierkami s vertikálnymi lamelami. Krásu dreva zvyšuje úchyt, ktorý je vyhĺbený do rámu dvierok, a príťažlivá povrchová úprava so starožitným efektom. V ponuke nájdete aj sklenené dvierka, ktoré zosobňujú jedinečný vkus minulosti.

2021-06-18T13:30:29+00:00

Essenza

Miesto, kde sú farby autentickejšie, kde ráno znamená začiatok nového dňa a kde sa začína formovať rytmus vášho života. Elegantné vlastnosti a rafinované materiály sa spájajú do jedného celku a vytvárajú výnimočnú kompozíciu vášho kuchynského priestoru presne na mieru vášmu vkusu. Nechajte sa očariť podmanivou krásou modelu ESSENZA, kuchyne čistých a jemných línií, ktorá sa stane soundtrackom vášho každodenného života.

2022-04-26T13:02:07+00:00

Flavour

Kuchynská linka FLAVOUR súčasne reprezentuje moderný aj klasický štýl, a to vďaka širokej ponuke kuchynských dvierok, povrchových úprav a materiálov. Tento model zaujímavým spôsobom interpretuje aktuálne preferencie v interiérovom dizajne: čisté a hladké línie rámových dvierok, matné zemité farby v kombinácii s prírodnými materiálmi ako sú drevo, sklo či kameň. Výber vhodných doplnkov vám zaručí, že vaša nová kuchyňa bude praktická a funkčná po všetkých stránkach. Odpoúčame napríklad elegantné osvetlenie pod hornými skrinkami alebo vo vnútri presklených skriniek, ktoré dodá priestoru dramatickosť a kuchynská linka tak vytvorí zaujímavú kulisu najmä v otvorenom priestore.

2021-11-05T14:33:17+00:00

Gallery

GALLERY je kuchyňa s rámovými dvierkami v modernom dizajne v dokonalom spojení romantických a minimalistických prvkov. V ponuke nájdete paletu jemných lesklých alebo matných farieb, ktoré sú v kombinácii s hladkými alebo zdobenými dvierkami nadčasové a univerzálne. Objavte teplé a príjemné tóny dubu, orecha alebo jaseňového dreva, vďaka ktorým si vytvoríte z vášho kuchynského priestoru teplý domov. Dekoratívne prvky ako sú oblé chrómové úchytky na kuchynských dvierkach dodajú vašej kuchyni moderný punc.

2021-06-18T13:30:56+00:00

Georgia

Výroba kuchynskej linky GEORGIA je inšpirovaná remeselníckou tradíciou, v ktorej je hlavným protagonistom masívne drevo s hrúbkou 24 mm. Vytvorte si jedinečný koncept vášho bývania podľa potreby a rozšírte si kuchynský priestor, ktorý bude plynulo prechádzať do obývacej časti. Priestor viete funkčne oddeliť aj bez toho, aby sa hneď stavali priečky alebo zatvárali dvere. To, že dnes skôr miestnosti spájame, ako oddeľujeme, nevnímame len ako trend, ale skôr ako osvedčený princíp. Zaujímavými prvkami môžu byť v takomto prípade otvorené nástenné police a knižnice, ktoré umožňujú harmonicky prepojiť priestory.

2021-06-18T13:32:22+00:00

Immagina Plus

IMMAGINA PLUS je trendová moderná kuchynská linka, ktorá ponúka široké možnosti farieb, materiálov a povrchových úprav. Technologické možnosti a doplnky tejto kuchyne uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Tento model kuchynskej linky vyzerá veľmi trendy najmä vo verzii s bezúchytovými dvierkami. Odporúčame otváranie pomocou zafrézovaných úchytov dvierok, ktoré sa otvárajú pomocou uchopenia vybrúseného žliabku.

2021-10-11T21:53:32+00:00

Immagina Wood

Kuchynská linka IMMAGINA WOOD perfektne kombinuje dizajn, inovácie a teplo pravého dreva. Absolútnu novinku predstavuje dyhované drevo e-complex (odolné voči poškriabaniu).

2021-06-18T14:35:54+00:00

Laura

Rovnako ako v minulosti, tak aj dnes je kuchyňa najdôležitejším miestom v domácnosti. Pohodlná, krásna a priestranná kuchynská linka LAURA je venovaná tým, ktorí radi objavujú teplo tradičných emócií. S láskou upečený koláč, natrhané kvety zo záhradky a čerstvo upečený chlieb – prežite krásu každodenného života. Rustikálna kuchyňa LAURA je skvelou voľbou pre tých, ktorí milujú vidiecky štýl nábytku: precízne opracované dvierka z masívneho dreva, povrchová úprava decapé, presklené skrinky s keramickým detailom v anglickom štýle, mosadzné úchytky so starožitným efektom.

2021-06-18T14:43:33+00:00

Luisa

LUISA je klasická kuchyňa z masívneho jaseňového dreva, ktorej farebné tóny sú inšpirované ročnými obdobiami v prírode: hnedá zo starožitného orecha pripomína teplé odtiene jesene, rustikálna biela evokuje zasnežené zimné scenérie, omietky a hlinené prvky pripomínajú vôňu a sviežosť jari, ktorá sa s prichádzajúcim slnkom mení na letnú krajinu. V každom detaile je viditeľné výnimočné remeselné spracovanie dreva, čo z modelu LUISA robí ideálnu kuchyňu pre tých, ktorí majú radi tradičný a autentický štýl z dávnych čias.

2021-06-18T13:32:34+00:00

Luna

Kuchyňa LUNA ponúka dynamické možnosti, ktoré odrážajú moderný štýl tak, aby vytváral nové spôsoby využitia kuchynského priestoru. Technologicky vyspelá a dizajnová kuchyňa, kde máte k dispozícii aj funkčné a praktické riešenia obývacej a jedálenskej časti. Základnými esenciami tohto modelu sú elegantné farby, trvácne materiály a modulárny dizajn. Skombinujte dyhované orechové drevo s matnou farbou ľanového plátna a vytvorte z vašej kuchyne estetický a teplý interiér.

2021-06-18T13:32:45+00:00

Noemi

Moderný dizajn, praktické doplnky a vyvážené chromatické efekty robia z NOEMI model, ktorý interpretuje a uspokojuje všetky estetické a funkčné potreby nového spôsobu bývania v kuchyni. K dispozícii sú rôzne varianty materiálov a farieb v matnom a lesklom prevedení, ktoré vám zaručia kompozičnú voľnosť a punc originality pri tvorbe vašej novej kuchyne. Kuchynská linka NOEMI ponúka originálne riešenia: farba dvierok ako základná voľba estetickej interpretácie, praktické vybavenie a všestranné kuchynské doplnky. Ak si chcete opticky zväčšiť váš priestor, odporúčame funkčne skombinovať lakované uzavreté skrinky s otvorenými poličkami.

2021-06-18T13:34:14+00:00

Oltre

Jedinečnosť kuchyne OLTRE spočíva v jej povrchových úpravách, farebných prevedeniach a doplnkoch. Farby a materiály sú skombinované tak, aby k sebe rafinovane ladili a vytvorili výnimočný vzhľad - ako napríklad dvierka s ručne nanášanou maltou s cementovým efektom alebo tmavá elegantná drevená dyha. OLTRE je dizajnová kuchyňa, ktorá venuje dôkladnú pozornosť detailom, vďaka ktorým sa z vášho kuchynského, ale aj obývacieho či jedálenského priestoru, stane exkluzívny interiér.

2021-06-18T14:43:49+00:00

Onelia

Charakteristikou kuchynskej linky ONELIA sú stredové panely z masívneho jaseňového dreva a lakované povrchové úpravy, ktoré ponúkajú farebné riešenia v teplých a príjemných tónoch. Táto rustikálna kuchyňa evokuje bohatú nadčasovú tradíciu, ktorá nepodlieha módnym trendom a bude vždy aktuálna. Vďaka kuchyni ONELIA zažijete každý deň uvoľnenú a autentickú atmosféru dávnych čias a váš návrat domov bude príjemnejší ako kedykoľvek predtým.

2021-11-23T11:21:10+00:00

Pantheon

Exkluzívny model kuchyne PANTHEON odráža charakter ľudí s výnimočným vkusom, ktorí obľubujú klasický štýl nábytku. Kvalitné masívne drevo, prepracované detaily a jedinečné farby premenia vašu kuchyňu na hotové majstrovské dielo. Zaujímavým doplnkom sú nepochybne strieborné alebo zlaté úchytky so Swarowski kryštálmi. Inšpirujte sa luxusným royal štýlom, ktorý ponúka klasická kuchyňa PANTHEON – elegantná a dokonalá v každom kontexte! Chcete sa presvedčiť o jedinečnej kráse a kvalite tohto modelu aj naživo? Máme ho vystavený v dvoch rôznych verziách v našich showroomov: v Bratislave aj v Topoľčanoch.

2021-06-18T14:44:11+00:00

Provenza

Kuchynská linka PROVENZA je dokonalou kombináciou tradičného a súčasného kuchynského dizajnu. Interpretuje štýl vintage a poskytuje širokú škálu riešení v modernom duchu. Vzácne drevo dvierok, lakované povrchovou úpravou s efektom shabby, je neodolateľne očarujúce. Jemné detaily a starostlivo vybraté doplnky dávajú kuchyni štýl, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a krásou.

2021-06-18T14:45:12+00:00

Rebecca

Kuchyňa REBECCA s dubovými dyhovanými dvierkami má klasickú murovanú dušu, ktorá je interpretovaná moderným dojmom. Zaujímavá kompozícia s výrazným charakterom, ktorý vyzdvihuje umenie starých majstrov tesárov.

2021-06-18T13:34:26+00:00

Round

Kuchynská linka ROUND spája funkčnosť, kvalitu a udržateľnosť životného prostredia. Pri jej výrobe sa kladie dôraz na inovatívne riešenia inšpirované zelenou filozofiou - dvierka kuchyne sú vyrobené z PET, úplne obnoviteľného a recyklovateľného materiálu. Objavte jedinečné kompozície kuchyne ROUND, jeden z najnovších modelov z dielne LUBE, ktorá je v rovnováhe medzi kvalitou, estetickým zážitkom a rešpektom k životnému prostrediu.

2021-06-18T13:34:36+00:00

Swing

Prezradíme vám tipy, ktoré dodajú vášmu kuchynskému priestoru skutočný rytmus! Kombinujte esencie a farby dvierok v lesklom alebo matnom prevedení, prípadne si vyberte z farieb v materiáli zo skla, ktoré vyzerajú veľmi esteticky a originálne. Pridajte otvorené prvky, aby ste opticky zväčšili miestnosť. Vytvorte vo vašej kuchyni zaujímavý prvok, ktorý upúta už na prvý pohľad – skvelým príkladom je všestranne využiteľná a jedinečne tvarovaná pracovná doska vášho polostrova. Ak hľadáte model, ktorý roztancuje váš interiér, kuchyňa SWING bude vás tou správnou voľbou!

2021-06-18T14:36:41+00:00

Veronica

Klasická kuchyňa VERONICA je správnou voľbou pre všetkých, ktorí túžia byť obklopení príjemnou a teplou atmosférou domova. Kuchyňa, ktorá zosobňuje lásku a tradície k skutočným veciam minulosti a zároveň uspokojuje potreby súčasného životného štýlu. Kompozície kuchynského priestoru sú navrhnuté tak, aby ponúkli ideálne a praktické riešenia do vášho každodenného života: napríklad nástenné police medzi hornými a spodnými skrinkami, ktoré zabezpečia prehľad v kuchyni a poskytnú ďalší priestor na odkladanie. Čerešničkou na torte sú nádherné zaoblené tvary kuchynských dvierok z masívneho dreva.