Colombini Casa je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1965 ako malá stolárska dielňa. Dnes je najznámejšou a najvyhľadávanejšou talianskou značkou pri zariaďovaní spální, obývačiek a detských izieb. Colombini ponúka kompletné bytové riešenia pri zariaďovaní celej domácnosti, ktoré zaujmú aj najnáročnejších klientov.

Nábytok značky Colombini Casa je určený pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a kvalitu talianskeho dizajnu. Spoločnosť produkuje a distribuuje svoje výrobky nielen do celého Talianska, ale i zahraničia. Charakteristickými prvkami nábytku Colombini Casa sú predovšetkým všestrannosť, praktickosť a funkčnosť. Vyberte si zo širokej ponuky farebných detských izieb, moderných obývacích izieb alebo útulných spální.

Spoločnosť Colombini Casa podporuje najnovšie výrobné technológie a je vlastníkom dôležitých osvedčení a certifikátov (UNI EN ISO 9001), čo zákazníkom zaručuje výnimočnú kvalitu a bezpečnosť výrobných materiálov, čím ponúka každej rodine sortiment spoľahlivého a hodnotného nábytku.