Pri pohľade späť do minulosti pochopíme budúcnosť.“ S touto filozofiou v roku 1948 Luigi Tomasella založil spoločnosť, ktorá bola predurčená stať významným a váženým výrobcom nielen na talianskej, ale aj medzinárodnej nábytkovej scéne. Hlavným poslaním spoločnosti je inovovať svoje produkty a zároveň zachovať tradíciu výroby.

Technologické a kreatívne inovácie vyvinuté v priebehu rokov umožnili spoločnosti Tomasella kráčať s módou od čias jej zrodu až dodnes a priniesť taliansky štýl klasického i moderného nábytku do každej miestnosti v dome. Moderný, funkčný a krásne navrhnutý nábytok z dielne Tomasella drží krok s dnešnými neustále sa meniacimi trendmi v oblasti interiérového dizajnu. Modulárne riešenia obývacích izieb v rôznych drevených povrchových úpravách a farbách uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Tomasella ponúka široký sortiment štýlov a materiálov od moderného a minimalistického nábytku až po klasické zostavy z masívneho dreva, ktoré sú zárukou talianskej kvality, elegancie, vkusu a precíznosti. V našich štúdiách vám radi poradíme s výberom toho správneho nábytku do vášho domu.