Prvá certifikovaná predajňa Cucine LUBE na Slovensku!

Kuchyne LUBE sú zárukou výnimočnej kvality predovšetkým vďaka 55-ročnej tradícii výroby, ktorá začala v roku 1967 vybudovaním ich fabriky. Dnes je spoločnosť Gruppo Lube najväčším výrobcom kuchynských liniek v Taliansku, avšak ich špičkový dizajn oslovuje zákazníkov po celom svete.

Vďaka exkluzívnej spolupráci sme ako výhradný importér kuchynských liniek LUBE otvorili naše kuchynské štúdio v Nitre – prvú certifikovanú predajňu Cucine LUBE na Slovensku.

V našom showroome na ploche 150 m² nájdete výhradne talianske kuchyne Cucine Lube. Môžete si tu prezrieť najobľúbenejšie modely našich kuchynských liniek, medzi ktoré patrí exkluzívny Pantheon v royal štýle, trendová Immagina Plus, Oltre v industriálnom štýle, dizajnový Clover a predovšetkým horúca novinka Flavour, elegantná a nadčasová kuchyňa, ktorá uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Naše kuchynské štúdio nájdete v srdci Nitry, priamo v centre mesta. Parkovanie je možné pred našou predajňou na Mostnej ulici alebo za predajňou na Župnom námestí.

Adresa:
Ellebi Design Studio – Lube Official Store
Mostná 62
949 01 Nitra