Ellebi design studio úspešne spolupracuje s internetovým portálom DAIBAU.SK, ktorý spája kvalitných dodávateľov z oblasti stavebníctva, architektúry a interiérového dizajnu. K dispozícii máte viac ako 200 kategórií rôznych služieb: kuchyne na mieru, interiérové dvere, parkety, vstavané skrine a veľa iného.

Online platforma zjednoduší vašu realizáciu stavby alebo vášho vysnívaného bývania. Na jednom mieste si tak ľahko vyhľadáte najlepších dodávateľov vo svojom okolí, môžete vidieť ich referencie s fotkami realizácií, či kontaktovať konkrétnu spoločnosť a vyžiadať si cenovú ponuku.

Ak chcete konkrétnu ponuku, stačí ak kliknete na „dopyt“, vyplníte krátky dotazník s uvedením typu práce, krátky popis, požadovaný termín začiatku prác, miesto a pripojíte pôdorys, rozmery a iné prílohy. Vyplňte svoje kontaktné údaje a odošlite dopyt. Zainteresovaní remeselníci vám čoskoro zašlú svoje ponuky. Čím viac informácií poskytnete, tým presnejšie budú spracované ponuky pre vás. Ako užívateľ môžete ohodnotiť vykonanú prácu spoločnosti, vaša spätná väzba a skúsenosť pomôže ďalším užívateľom nájsť toho správneho dodávateľa.

Ak vás zaujíma, ako si vybrať tú správnu kuchynskú linku, prečítajte si celý článok tu.