Moderné, Rustikálne a Luxusné kuchyne
Kuchyne od Ellebi design studio

Každá časť nášho domova by mala byť zariadená vkusne a štýlovo, čo dosiahneme vhodným výberom pekných a funkčných bytových doplnkov. Nielen obývacia izba a spálňa je dôležitá, ale aj výber peknej kuchynskej linky netreba zanedbávať.

Či už je zariadená v klasickom alebo modernom štýle, každá kuchyňa by mala odzrkadľovať osobný vkus, aby dokonale zjednocovala ostatné časti domu a bola prestížnou vizitkou každého bytu či domu.

Riešení, ktoré vám ponúka Ellebi design studio, je naozaj mnoho: moderné kuchyne s viacerými technologickými možnosťami cez tradičný rustikálny až po nadčasový klasický štýl, ktorý vašej domácnosti dodá rafinovanú eleganciu.

– Luxusné a moderné kuchyne: open space

Kvalitné moderné kuchyne sú v posledných rokoch nepochybne tými najžiadanejšími a najpopulárnejšími. Moderným domom, ktoré majú k dispozícii veľké priestory, dominuje otvorená kuchyňa, prípadne štýlová drevená kuchynská linka spojená s obývačkou, zatiaľ čo domácnosti, ktoré majú k dispozícii obmedzený priestor, odporúčame dizajnové kuchyne s ostrovom.

Ak ste milovníci moderného dizajnu, odporúčame výber krásnej elegantnej kuchyne s nádychom avantgardného minimalistického dizajnu a luxusných prvkov, ktorých kombinácia vytvorí z vašej trendy kuchyne ideálne prostredie.

Skvelými príkladmi sú naše kuchyne Clover alebo Veronica. Nesmieme však zabúdať ani na najnovší model Oltre, ktorý charakterizujú minimalistické tvary a jedinečný dizajn a to najmä vďaka inovatívnym materiálom ako sú napríklad dvierka z cementu.

– Klasické kuchyne a kuchyne v royal štýle

Pokiaľ sú vášmu vkusu a osobnému štýlu bližšie presné línie klasických kuchýň, vaša voľba bude o to dôležitejšia a precíznejšia.

Z klasických modelov kuchynských liniek je vám k dispozícii v našej vzorkovej predajni aj elegantná a exkluzívna kuchynská linka Pantheon v royal štýle, bohatá na drobné detaily, ktoré z nej robia luxusný a jedinečný produkt. Táto kuchyňa z masívu má strhujúcu atmosféru a to predovšetkým vďaka pôsobivým rytinám na dvierkach a pozláteným rámom.

Naše luxusné kuchynské linky môžu byť doplnené pracovnou doskou z kameňa a elektrospotrebičmi najlepších značiek ako sú SMEG, GORENJE, FRANKE, ktoré sú dostupné aj v špeciálnych rustikálnych farbách. Toto všetko ponúkame pre výnimočnú klientelu, ktorá hľadá to najlepšie z najnovších technológií v spojení s klasickým a exkluzívnym prevedením, typickým pre Made in Italy.

– Navrhneme vašu novú kuchyňu

Všetky naše luxusné kuchyne sú navrhnuté na mieru a vyrobené z mimoriadne kvalitných materiálov: dvierka z masívneho dreva sú vyrábané ručne s cieľom vytvoriť jedinečné detaily.

Navštívte nás v jednom z našich showroomov alebo nám zašlite rozmery vášho priestoru na naše kontakty.

Navrhneme vašu novú kuchyňu tak, aby sme splnili všetky vaše požiadavky a preferencie. Naším cieľom je splniť potreby našich zákazníkov, ktorí chcú svoj domov obklopiť jedinečnou eleganciou kvalitnej kuchyne Ellebi design studio.

  • kuchyne LUBE - Pantheon (photo 07)
  • kuchyne LUBE - Oltre (photo 11)
  • kuchyne LUBE - Veronica (photo 06)
  • kuchyne LUBE - Veronica (photo 01)
  • Rustikálna kuchyna LUBE BorgoAntico Luisa
  • kuchyne LUBE - Flavour (photo 10)
  • kuchyne LUBE - Georgia (photo 01)
  • kuchyne LUBE - Velia (photo 07)