Ellebi design studio vám ponúka mnoho inovatívnych riešení, vďaka ktorým bude vaša kuchyňa ešte krajšia a praktickejšia! Môžete si vybrať napríklad bezdrôtové nabíjanie vášho mobilného telefónu pomocou systému Qinside alebo voľné počúvanie hudby v kuchyni vďaka audio reproduktoru Ab-sound Bluetooth.

– Qinside – Dobite si vaše elektronické zariadenia bez akýchkoľvek drôtov

Vďaka technológii Qi nie je bezdrôtové nabíjanie len snom. Teraz môžete zabudnúť na všetky káble, ktoré vám strpčovali život, a váš telefón si jednoducho nabijete tým, že ho umiestnite na policu v kuchyni! Systém Qi je využiteľný na všetkých zariadeniach, ktoré disponujú technológiou Qi s dobíjateľnou kartou (ako napríklad posledné modely iPhone a Samsung Galaxy, ale aj Nokia, Nexus, Sony, LG, Motorola, HTC atď.) alebo prostredníctvom vhodného krytu dostupným na trhu. Prijímač je prispôsobený všetkým typom zariadení s micro usb konektorom, ktorými sú vybavené takmer všetky mobilné zariadenia aktuálne dostupné na trhu, ale aj elektronické zariadenia ako sú iPody, MP3 prehrávače, videokamery, fotoaparáty.

Qi Wireless charger

Qi bezdrôtová nabíjacia stanica

Ellebi design studio si zvolilo systém Qi-Woodpad v drevenom prevedení, ktoré včlenilo do kuchynskej skrinky. Vďaka svojej vkusnosti a funkčnosti sa stáva dizajnovým kuchynským prvkom. Použitie vysoko kvalitného dreva z Álp Južného Tirolska robí z mobilnej nabíjacej podložky dokonalý klenot vašej novej kuchyne.

Systém Qi využíva čoraz väčší počet spoločností, ktoré sa zaoberajú elektronickými výrobkami, a použitím jedného príslušenstva vám umožňuje dobíjanie všetkých zariadení bez toho, aby ste potrebovali v zásuvke uskladňovať množstvo zbytočných káblov.

Dôvody, prečo sa vám bude Woodpad páčiť:

  • Bezdrôtové nabitie zariadenia
  • Jednoduché a praktické použitie
  • Jedinečný a elegantný dizajn drevenej podložky
  • Výrobok talianskej kvality

– AB-SOUND – “rozospievajte” vašu kuchyňu

AB-SOUND je audio reproduktor Bluetooth, ktorý generuje zvuk pomocou pevnej plochy z rôznych materiálov tým, že ich rozvibruje a vaše hudobné podklady premení na vynikajúci zdroj zvuku. Takýmto spôsobom je možné “rozozvučať” nábytok, pracovnú dosku a stôl vašej kuchyne, čím sa stane varenie oveľa zábavnejšou činnosťou!
Skutočná revolúcia pojmu “stereo” spočíva v tom, že ponúka vysoko kvalitný zvuk bez akejkoľvek inštalácie. Môžete jednoducho presunúť váš ab-sound na akýkoľvek povrch vo vašej kuchyni alebo vo vašej domácnosti a nahradiť tým tradičné reproduktory, čím dosiahnete aj zníženie spotreby elektrickej energie.