Taliansky nábytok, rustikálne a moderné kuchynské linky na mieru
4th May 2015 | by: EllebiStudio

Moderné, Rustikálne a Luxusné kuchyne

kvalitné kuchyne. Iba z Ellebi Design Studio.


Každá časť nášho domova by mala byť zariadená vkusne a štýlovo, čo dosiahneme vhodným výberom pekných a funkčných bytových doplnkov. Nielen obývacia izba a spálňa je dôležitá, ale aj výber peknej kuchynskej linky netreba zanedbávať.

Či už je zariadená v klasickom alebo modernom štýle, každá kuchyňa by mala odzrkadľovať osobný vkus, aby dokonale zjednocovala ostatné časti domu a bola prestížnou vizitkou každého bytu či domu.

Riešení, ktoré vám ponúka Ellebi Design Studio, je naozaj mnoho: moderné kuchyne s viacerými technologickými možnosťami cez rustikálny a klasický štýl až po naše luxusné kuchyne, ktoré vašej domácnosti poskytujú rafinovanú eleganciu.

Luxusné a moderné kuchyne: open space


Kvalitné moderné kuchyne sú v posledných rokoch nepochybne tými najžiadanejšími a najpopulárnejšími. Moderným domom, ktoré majú k dispozícii veľké priestory, dominuje otvorená kuchyňa, prípadne štýlová drevená kuchynská linka spojená s obývačkou, zatiaľ čo domácnosti, ktoré majú k dispozícii obmedzený priestor, odporúčame dizajnové kuchyne s ostrovom.

Ak ste milovníci moderného dizajnu, odporúčame výber krásnej elegantnej kuchyne s nádychom avantgardného minimalistického dizajnu a luxusných prvkov, ktorých kombinácia vytvorí z vašej trendy kuchyne ideálne prostredie.

Skvelými príkladmi sú naše nové kuchyne Luxury Glam alebo Domina. Nesmieme však zabúdať ani na najnovší model Oltre, ktorý charakterizujú minimalistické tvary a jedinečný dizajn a to najmä vďaka inovatívnym materiálom ako sú napríklad dvierka z cementu.

Rustikálne kuchyne a kuchyne v royal štýle

Pokiaľ sú vášmu vkusu a osobnému štýlu blížšie presné línie klasických kuchýň, vaša voľba bude o to dôležitejšia a precíznejšia.

Z rustikálnych kuchýň je vám k dispozícii v našej vzorkovej predajni aj elegantná a exkluzívna kuchynská linka Pantheon v royal štýle, bohatá na drobné detaily, ktoré z nej robia luxusný a jedinečný produkt. Táto kuchyňa z masívu má strhujúcu atmosféru a to predovšetkým vďaka pôsobivým rytinám na dvierkach a pozláteným rámom.

Naše luxusné kuchynské linky môžu byť doplnené pracovnou doskou z mramoru a elektrospotrebičmi najlepších značiek ako sú AEG, FRANKE, SMEG, WHIRLPOOL, ktoré sú dostupné aj v špeciálnych rustikálnych farbách. Toto všetko ponúkame pre výnimočnú klientelu, ktorá hľadá to najlepšie z najnovších technológií v spojení s klasickým a exkluzívnym prevedením, typickým pre “Made in Italy”.

Navrhneme vašu novú kuchyňu

Všetky naše luxusné kuchyne sú navrhnuté na mieru a vyrobené z mimoriadne kvalitných materiálov: dvierka z masívneho dreva sú vyrábané ručne s cieľom vytvoriť jedinečné detaily.

Navštívte nás v našom showroome v Topoľčanoch, 30 minút z Nitry a z Trenčína, alebo nám zašlite rozmery vášho priestoru na naše kontakty.

Navrhneme vašu novú kuchyňu tak, aby sme splnili vaše požiadavky, pretože naším cieľom je splniť potreby našich zákazníkov, ktorí chcú svoj domov obklopiť jedinečnou eleganciou kvalitnej kuchyne Ellebi Design Studio.