Kuchyňa: pohodlie vám zaručí aj jej vnútorné vybavenie.
Praktická a pohodlná kuchyňa musí byť predovšetkým správne navrhnutá a zvnútra zorganizovaná tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám.

jednoduchej zásuvke

zásuvka s príborníkom

Dokonca aj menší priestor môže byť použitím kvalitných materiálov zariadený vkusne. Avšak nielen estetická funkcia je dôležitá; súčasťou kuchyne je aj vnútorné vybavenie, ktoré netreba podceňovať, pretože práve to vytvára pohodlie vašej kuchyne.

Malá kuchyňa môže byť rovnako využiteľná a praktická ako veľká kuchyňa, dôležité je rozumne navrhnúť priestor, aby ste mali všetko nevyhnutné po ruke.

Pekná a dobre zorganizovaná kuchyňa musí byť správne vybavená aj zvnútra, aby bol priestor využitý čo najlepšie. Vnútorné vybavenie kuchyne vám zaručuje praktickosť, pohodlie a poriadok a to aj vďaka jednoduchej zásuvke s príborníkom, ktorá je vybavená tichým BLUEMOTION otváraním.

BlueMotion otváraním

BlueMotion otváranie skriniek

Dokonca aj výsuvné koše pod drezom, určené na rôzne využitie, môžu byť rozdelené na viacero častí, čo vám uľahčuje triedenie odpadu a ponúka priestor vyhradený na čistiace prostriedky a príslušenstvo.

Ďalším príkladom sú rohové skrinky, ktoré vám vďaka inteligentnému systému mechanického osvetlenia umožňujú zužitkovať koše a vnútorné vybavenie skriniek a zároveň usporiadať veci praktickým spôsobom.

stĺpové skrinky

vysoké kolónky na uskladnenie potravín

Mechanicky uľahčené otváranie je k dispozícii aj na vrchných závesných skrinkách niektorých modelov moderných kuchýň vybavených mechanizmom PUSH-PULL, ktorý umožňuje automaticky otvoriť dvierka jednoduchým dotykom.

Moderné kuchyne bývajú často vybavené špeciálnymi prvkami ako napríklad priestor pre malé domáce spotrebiče so zabudovanými elektrickými zásuvkami, TV anténou a USB. To znamená, že celé kuchynské príslušenstvo (malá vínna pivnica, kávovar, rúra na pečenie, mikrovlnka atď.) môže byť zabudované priamo do skriniek, čo urobí vašu kuchyňu ešte krajšou.

Okrem toho sú dnes veľmi obľúbené a rozšírené aj vysoké kolónky, ktoré slúžia na umiestnenie vstavaných elektrospotrebičov alebo na uskladnenie potravín. Perfektne sa hodia do kuchýň, ktoré sú v otvorenom priestranstve alebo spojené s obývačkou.

Všetky zostavy kuchýň ponúkané našimi talianskymi dodávateľmi vám umožňujú využiť každý možný centimeter šírky, výšky a hĺbky vášho priestoru a to vďaka viacerým možnostiam zostavenia našich kuchýň.